Je tu březen a s ním i celorepubliková knihovnická kampaň věnovaná vám čtenářům  a návštěvníkům knihovny.

A na co se můžete těšit v opočenské knihovně:

7.3. od 17,30 hod v Kodymově národním domě – cestopisná přednáška Mgr. Martina Dubna – Island – cesta ostrovem ohně a ledu

14.3. dopoledne – interaktivní hra se spisovatelkou Klárou Smolíkovou  pro 4. a 5.třídy pod názvem pátrání po obraze F. Kupky (knihovna)

14.3. dopoledne – beseda se spisovatelem Jiřím Wolkerem Procházkou – Kupka jako inspirace v tvorbě – pro druhý stupeň ZŠ (ve škole)

21.3. od 17,30 hod – literární kavárna – Irena Obermannová – setkání se spisovatelkou, scenáristkou a dramaturgyní.

Na dětském oddělení si můžete vyrábět v tvořivé dílně či vyplnit březnovou soutěž.

Na dospělém oddělení jsou připraveny pro děti omálovánky k vybarvení a stále pro vás vybíráme nové a nové knihy.

Připravili jsme pro vás také dotazníky s průzkumem spokojenosti se službami knihovny a předem děkujeme za jejich vyplnění.

Na návštěvu v knihovně se těší vaše knihovnice Radka a Lucka.